Dantų poliravimas

Poliravimas naudojant KaVo's PROPHY pearls

Kas yra dantų paviršiaus poliravimas?

Dantų paviršiaus poliravimas yra viena iš sudėtinių profesionalios burnos ertmės higienos dalių. Šios procedūros metu specialia smėliasrove šalinamos pigmentinės apnašos, kurios susidaro nuo rūkymo, kavos, arbatos ir kitų dažančių medžiagų. Iš smėliasrovės dideliu greičiu išstumtos vandens, oro ir poliravimo miltelių dalelės lengvai išvalo net ir sunkiausiai pasiekiamas vietas. Įprastai, kaip poliravimo milteliai naudojama soda, bet GP odontologijos klinikoje siūlome atlikti šią procedūrą su kalcio karbonato milteliais KaVo's PROPHY pearls.

Kas yra KaVo's PROPHY pearls?

KaVo's PROPHY pearls burnos higienistų naudojami jau bene 10 metų. Per tą laiką jie įrodė, kad yra patikimi ir švelnūs valymo milteliai.

KaVo's PROPHY pearls miltelių dalelės yra sferinės formos (apvalios), todėl užtikrina optimalų valymą: apvalaus paviršiaus dalelės pasiekia daugiau kontaktinių (sąlyčio) taškų danties paviršiuje nei įprastiniai milteliai. KaVo's PROPHY pearls „rieda" visu danties paviršiumi, todėl valymas jais toks efektyvus.

1.jpg

KaVo's PROPHY pearls miltelių dalelės yra be aštrių kampų, briaunų.

2.jpg

KaVo's PROPHY pearls veikimo kampas yra nuo 10 ° iki 60 °. Būtent dėl šio pakankamai smailaus kampo, KaVo's PROPHY pearls apvalios dalelės pasiekia didesnį danties paviršiaus plotą.

3.jpg

Kokie dantų paviršiaus poliravimo su KaVo's PROPHY pearls privalumai?

KaVo's PROPHY pearls miltelių dalelės yra apvalios ir švelnios, todėl efektyviau šalina apnašas, jos nuvalomos tausojant danties paviršių ir minkštuosius burnos audinius. Dėl apvalios struktūros „perlai" yra saugesni, švelnesni danties ir aplinkiniams audiniams nei įprastiniai poliravimo milteliai (soda), todėl ypač tinka jautriems dantims.

KaVo's PROPHY pearls padidina burnos gleivinės pH, sumažina rūgštinę terpę ir teigiamai veikia burnos gleivinę, netraumuoja dantenų.

Dantų paviršiaus valymas su KaVo's PROPHY pearls rekomenduojamas ne tik kas kartą atliekant profesionalios burnos ertmės higienos procedūrą, bet ir prieš dantų balinimo, protezavimo, implantavimo procedūras.

KaVo's PROPHY pearls būna šių gaivių skonių: juodųjų serbentų, mėtų, apelsinų, persikų ir neutralus (dėl GP odontologijos klinikoje šiuo metu turimų skonių teiraukitės telefonu).

4.jpg

Profesionalus dantų paviršiaus valymas su KaVo's PROPHY pearls - unikalus, visapusiškas ir išskirtinis!

Jeigu galvojate apie dantų paviršiaus poliravimą ir turite klausimų, GP odontologijos klinikos specialistai visuomet pasiruošę Jums padėti! Susisiekite tel. +370 650 98999